Daniela Pešková

Zakladatelka Breathwork.cz a metody Corporate Breathwork. Charismatická a inspirativní žena se silnou intuitivní schopností vnímat druhé. Více než 15 let podniká ve službách v organizování konferencí, firemních eventů a incentivů.

Srdcem i duší je Daniela velký sportovec, mimo jiné mnohonásobný finišer Ironman závodů a závodu Utraman 515km (plavání – kolo – běh).

Zároveň je šťastnou mámou a milující manželkou. Díky sportu a velice náročnému období s téměř ročním pobytem v nemocnici po narození dcery s vážnou srdeční vadou, Daniela začala systematicky a intenzivně praktikovat zdravý životní styl. Součástí jejího rozvoje je mimo jiné výzkum vlivu dýchání na zdraví dětí a studium zdravého dýchání v pracovním prostředí.

Daniela absolvovala desítky odborných kurzů, vzdělávacích programů a certifikací v oblasti dýchání a zdravého životního stylu včetně: LIFE AWARENESS Breathwork Instructor, metoda Wim Hof, SOMA Breath, Pranayma Breathing and Meditation course by LAP, QiGong. 

Daniela je certifikovaným Breathing instruktorem Buteyko Clinic International. A je  certifikovaný Advanced Instructor metody Oxygen Advantage pro sportovce.