Vítejte v Corporate Breathwork!

Jakožto naši přátelé, rodina a blízcí lidé Vás tímto poprosíme o shlédnutí našeho nového projektu, který je výsledkem naší více než roční práce. Zaregistrujte se prosím níže a vyzkoušejte náš nový e-learningový koncept s názvem Corporate Breathwork. Budeme moc rádi, pokud nám dáte feedback.

Jakožto naši přátelé, rodina a blízcí lidé Vás tímto poprosíme o shlédnutí našeho nového projektu, který je výsledkem naší více než roční práce. Zaregistrujte se prosím níže a vyzkoušejte jeden z našich nových e-learningový konceptů s názvem Corporate Breathwork. Budeme moc rádi, pokud jej shlédnete do konce a dáte nám feedback jak na obsah, formu, e-prostředí a obecně vaše dojmy. Díky moc. Daniela a Vláďa

Obdobných konceptů nabídneme korporátní klientele prozatím čtyři:

  1. První je základní kurz Corporate Breathwork, je to 8mi dílný kurz, rozvržený do 4 týdnů. Není tak obsáhlý a neobsahuje tolik teorie,jako druhý kurz Corporate Breathwork Academy. Jde o základní seznámení s dechem a práci s ním nejen v pracovním prostředí
  2. Pokročilejší kurz Corporate Breatwhork Academy je e-learningový koncept, který má za cíl, stejně jako základní kurz oslovit zaměstnance firem tak, aby se nad svým dechem zamysleli a začali si uvědomovat, že dech může ovlivnit opravdu VŠE! Jde o komplexnější pojetí. Kurz trvá 2 měsíce a skládá se z 16ti videí.
  3. Další koncept je zaměřen na obecné pojetí Well-Being zaměstnance a zahrnuje mimo práce s dechem také oblast fyzio a výživu
  4. Poslední koncept  je zaměřen na oblast dýchání v rámci prevence a rekonvalescence po nemoci COVID – jde o velmi konrétní cvičení na posílení a rekonvalescenci respiračního systému

 

Corporate Breathwork  jsou  e-learningové koncepty trvající 4-8 týdnů založené na krátkých, instruktážních a ilustračních videích o správných technikách dýchání v pracovním prostředí.
Videa jsou 5 – 10 minut dlouhá, navazují na sebe a obsahují efektivní techniky dýchání adresované do různých fází pracovního dne.
Koncept je navržený tak, aby jednotlivé techniky byly snadno aplikovatelné do každodenní pracovní agendy s cílem osvojit si správné dechové vzorce.
V reálu se jedná o několik krátkých 1 až 5 minutových dechových cvičení rozprostřených do pracovního dne.
Jednotlivé cviky jsou navržené tak, aby se daly provádět na židli, v kanceláři, za chůze, aniž by jakkoli omezily Vaši pracovní náplň. Provádění jednotlivých cviků není nijak omezující či viditelné ostatním.

Corporate Breathwork může výrazně přispět k zlepšení kvality Vašich životů v oblastech: prevence pandemie COVID, práce se stresem, zvýšení odolnosti proti depresím a úzkosti, zlepšení koncentrace a pracovní výkonnosti, podpory imunitního systému, kardiovaskulární prevence, problémů se snižováním nadváhy, prevence respiračních onemocnění, nemocí trávicího traktu, prevence virových onemocnění, zlepšení kvality spánku a snížení nespavosti.

Věřím, že Vás nabitý obsah Corporate Breathwork  zaujme a postupně nastartuje velmi pozitivní změny k lepšímu zdraví a vyrovnanějšímu a kvalitnějšímu životu.

Jmenuji se Daniela Pešková jsem zakladatelkou projektu Corporate Breathwork. Pokud Vás zajímá více informací, ZDE najdete více informací a proč Corporate Breathwork vzniklo.

Přejeme Vám hezký den a pohodové a klidné dýchání.

 

Prosím Vás osobně tímto, o zaslání jakékoliv zpětné vazby na daniela@newday.cz, pokud objevíte chybku, překlep, přijde Vám něco nejasné, či hodno zlepšení opravdu ocením Vaši upřímnou zpětnou vazbu.

A pokud by Vás projekt zaujal, chtěli jste shlédnout i další kurzy, neváhejte mi taky napsat, pošlu Vám přístup. Zároveď budu vděčna pokud pošlete krátkou recenzi na kurz, pár vět, abychom na začátek měli autentické hodnocení. /i když bychom si je samozřejmě mohli v dnešní době vymyslet:-)/

Kurz je pro Vás nastaven tak, že bude chodit jedna lekce denně, jde o zrychlenou verzi, která tedy bude trvat 8 nebo 16dní. Klasický úživatel bude mít 2 lekce týdně a jde o 4 a 8-mi týdenní koncept.

Opravdu Vás poprosím zkuste  informace každý den projít, vstřebat a praktikovat. Zároveň Vás poprosím, pokus si stáhnete i aplikaci v App Store ne Google Play, link Vám přijde emailem. Pomůžete nám tak ověřit její funkčnost. Díky.

Děkujeme. Vážíme  si vaší pomoci. Daniela

REGISTRACÍ NÍŽE, SE PŘIHLÁSÍTE NA KRATŠÍ ZÁKLADNÍ KURZ  – CORPORATE BREATHWORK – OBSAHUJÍCÍ 8 LEKCÍ /KAŽDÝ DEN JEDNA LEKCE!!!!