Vítejte v Corporate Breathwork Academy!

ZDRAVÍ. TÝKÁ SE BEZ VÝJIMKY ÚPLNĚ VŠECH. Pevné zdraví, dobrá imunita, prevence proti COVID, chřipce, respiračním onemocněním, odolnost proti stresu, a mnoho dalších. Zajímá Vás to? Založeno na vědomém dýchání….

Corporate Breathwork  je  e-learningový koncept trvající 8 týdnů založený na krátkých, instruktážních a ilustračních videích o správných technikách dýchání v pracovním prostředí.
Videa jsou 5 – 10 minut dlouhá, navazují na sebe a obsahují efektivní techniky dýchání adresované do různých fází pracovního dne.
Koncept je navržený tak, aby jednotlivé techniky byly snadno aplikovatelné do každodenní pracovní agendy s cílem osvojit si správné dechové vzorce.
V reálu se jedná o několik krátkých 1 až 5 minutových dechových cvičení rozprostřených do pracovního dne.
Jednotlivé cviky jsou navržené tak, aby se daly provádět na židli, v kanceláři, za chůze, aniž by jakkoli omezily Vaši pracovní náplň. Provádění jednotlivých cviků není nijak omezující či viditelné ostatním.

Corporate Breathwork může výrazně přispět k zlepšení kvality Vašich životů v oblastech: prevence pandemie COVID, práce se stresem, zvýšení odolnosti proti depresím a úzkosti, zlepšení koncentrace a pracovní výkonnosti, podpory imunitního systému, kardiovaskulární prevence, problémů se snižováním nadváhy, prevence respiračních onemocnění, nemocí trávicího traktu, prevence virových onemocnění, zlepšení kvality spánku a snížení nespavosti.

Věřím, že Vás nabitý obsah Corporate Breathwork  zaujme a postupně nastartuje velmi pozitivní změny k lepšímu zdraví a vyrovnanějšímu a kvalitnějšímu životu.

Jmenuji se Daniela Pešková jsem zakladatelkou projektu Corporate Breathwork. Pokud Vás zajímá více informací, ZDE najdete více informací a proč Corporate Breathwork vzniklo.

Přejeme Vám hezký den a pohodové a klidné dýchání.

 

CHCETE-LI SE DO KURZU CORPORATE BREATHWORK ACADEMY PŘIHLÁSIT.

PROVEĎTE REGISTRACI NÍŽE.