ZKUSEBNI VERZE – CORPORATE BREATHWORK ACADEMY

je e-learningový koncept trvající 8 týdnů založený na krátkých, instruktážních a ilustračních videích o správných technikách dýchání v pracovním prostředí.

Je e-learningový koncept vědomého dýchání určený do pracovního prostředí. Celý koncept výuky trvá 8 týdnů, je založený na krátkých, instruktážních a ilustračních videích. Videa jsou 5 – 10 minut dlouhá, navazují na sebe a obsahují efektivní techniky dýchání adresované do různých fází pracovního dne.

Koncept je navržený tak, aby jednotlivé techniky dýchání byly snadno aplikovatelné do každodenní pracovní agendy z cílem osvojit si správné dechové vzorce.
V reálu se jedná o několik krátkých 3 až 5 minutových dechových cvičení rozprostřených do pracovního dne.

Jednotlivé cviky jsou navržené tak, aby se daly provádět na židli, v kanceláři, ve společných prostorách, za chůze, aniž by jakkoli omezily pracovní náplň zaměstnance.
Provádění jednotlivých cviků není nijak omezující či viditelné ostatním.
Corporate Breathwork Academy může výrazně přispět k zlepšení kvality života vašich zaměstnanců v oblastech: prevence pandemie COVID, práce se stresem a zvýšení odolnosti proti depresím a úzkosti, zlepšení koncentrace a pracovní výkonnosti, podpora imunitního systému, kardiovaskulární prevence, problémů se snižováním nadváhy, prevence respiračních onemocnění, nemocí trávicího traktu, prevence virových onemocnění, zlepšení kvality spánku a snížení nespavosti. Metodika obsahuje praktické cviky i teoretické informace založené na mnoha vědeckých a klinických studiích.

E-learningová virtuální platforma

Corporate Breathwork nabízí inspirativní e-learningovou virtuální platformu, s jejíž pomocí můžete jako zodpovědný zaměstnavatel přispět ke zlepšení života vašich zaměstnanců.

Výhradně do pracovního prostředí

Corporate Breathwork je výběr dechových technik, cvičení a užitečných myšlenek vytvořených výhradně do pracovního prostředí, pro společnosti a jejich zaměstnance.

Společenská odpovědnost firem

Corporate Breathwork je ideální doplněk benefitů pro Vaše zaměstnance a pevný pilíř CSR (Corporate Social Responsibility) strategie

Napište nám zprávu