Corporate Breathwork

je e-learningový koncept. který trvá 4 týdny a je založený na krátkých, instruktážních a ilustračních videích o správných technikách dýchání v pracovním prostředí.
CORPORATE BREATHWORK

corporate breathwork

Je základní a velmi jednoduchý e-learningový koncept vědomého správného a zdravého dýchání v pracovním prostředí.

Náš nejzákladnější koncept. Jde o velmi stručné a názorné ponoření se do tématiky správného dýchání, přínosného pro Vaše zdraví. Celý koncept výuky trvá 4 týdny a je založený na krátkých, instruktážních a ilustračních videích o správných technikách dýchání v pracovním i soukromém prostředí. Videa jsou 5 – 10 minut dlouhá, navazují na sebe a obsahují efektivní techniky dýchání adresované do různých fází dne.

Koncept je navržený tak, aby jednotlivé techniky dýchání byly snadno aplikovatelné do každodenního života z cílem osvojit si správné dechové vzorce. V reálu se jedná o několik krátkých 3 až 5 minutových dechových cvičení rozprostřených do celého dne.

Metodika je navržena tak, aby se jednotlivé cviky daly provádět doma v práci, venku, na cestách, či kdykoli ve volném čase.

Koncept pokrývá základní informace jak naše dýchání ovlivňuje ve všech směrech náš organismus, obsahuje praktické cviky i stručné teoretické informace založené na mnoha vědeckých a klinických studiích.

Corporate Breathwork výrazně přispěje k zlepšení kvality života vašich zaměstnanců v oblastech: prevence pandemie COVID, práce se stresem a zvýšení odolnosti proti depresím a úzkosti, zlepšení koncetrace a pracovní výkonnosti, podpora imunitního systému, kardiovaskulární prevence, problémů se snižováním nadváhy, prevence respiračních onemocnění, nemocí trávicího traktu, prevence virových onemocnění, zlepšení kvality spánku a snížení nespavosti.

Provádění jednotlivých cviků není nijak omezující ostatním.

Corporate Breatwork je základní koncept určený do pracovního i soukromého prostředí, zejména těm zájemcům, kteří chtějí poznat problematiku dechu né příliš do detailu, ale naučit se velmi praktické a efektivní dechové techniky, které jsou aplikovatelné kdekoliv a kdykoliv. Na tento koncept navazuje daleko obsáhlejší kurz Corporate Breatwork Academy, který doporučujeme těm, pokud Vás tématika správného dýchání a jeho spojení se zdravím opravdu zajímá.

E-learningová virtuální platforma

Corporate Breathwork nabízí inspirativní e-learningovou virtuální platformu, s jejíž pomocí můžete jako zodpovědný zaměstnavatel přispět ke zlepšení života vašich zaměstnanců.

Výhradně do pracovního prostředí

Corporate Breathwork je výběr dechových technik, cvičení a užitečných myšlenek vytvořených výhradně do pracovního prostředí, pro společnosti a jejich zaměstnance.

Společenská odpovědnost firem

Corporate Breathwork je ideální doplněk benefitů pro Vaše zaměstnance a pevný pilíř CSR (Corporate Social Responsibility) strategie

Napište nám zprávu