AntiCOVID Breathwork

Anti COVID Breathwork je e-learningový koncept trvající 4 týdny zaměřený výhradně na preventivní a post-covidové dechové cvičení na posílení respiračních svalů a imunity.
Anti COVID Breathwork

Efektivní posílení respiračních svalů po nemoci COVID

Správné dýchání nejen v roušce

Anti COVID Breathwork

Tento e-learningový koncept je věnován výhradně problematice COVID ve spojitosti s Vašim respiračním systémem

Koncept je zaměřený na správné a efektivní dýchání nejen v době pandemie. Velká část je věnována praktickým dechovým cvičením zaměřeným na posílení respiračních svalů, které jsou po této nemoci velmi oslabené. 

Hlavními tématy jsou : zdravé dýchání nejen během pandemie. Rouška a jak v ní dýchat. Prevence proti COVIDu. Cvičení na protažení respiračních svalů. Cvičení na posílení nádechových a výdechových svalů. Efektivní cvičení na post-covidové posílení respiračního systému. Dechové cvičení jako lék, který můžete použít v rámci léčby během akutní nemoci COVID.

E-learningová virtuální platforma

Corporate Breathwork nabízí inspirativní e-learningovou virtuální platformu, s jejíž pomocí můžete jako zodpovědný zaměstnavatel přispět ke zlepšení života vašich zaměstnanců.

Výhradně do pracovního prostředí

Corporate Breathwork je výběr dechových technik, cvičení a užitečných myšlenek vytvořených výhradně do pracovního prostředí, pro společnosti a jejich zaměstnance.

Společenská odpovědnost firem

Corporate Breathwork je ideální doplněk benefitů pro Vaše zaměstnance a pevný pilíř CSR (Corporate Social Responsibility) strategie

Napište nám zprávu