Vítejte v Corporate Breathwork

ZDRAVÍ. TÝKÁ SE BEZ VÝJIMKY ÚPLNĚ VŠECH. Pevné zdraví, dobrá imunita, prevence proti COVID, chřipce, respiračním onemocněním, odolnost proti stresu, a mnoho dalších. Zajímá Vás to? Založeno na vědomém dýchání….

Vítáme Vás na stránkách Corporate Breathwork.

Otevřeli jste tuto stránku,protože jste projevili zájem o tento e-learningový koncept určený Vašim zaměstnancům.

Abyste mohli shlédnout krátkou ukázku celého konceptu, zaregistrujte se prosím níže. Jde o 3 konkrétní videa z kurzu Corporate Breatwhork. Přesně díly 1,4 a 6.  3 různé díly, tak abyste měli možnost lépe poznat, jak celý koncept funguje, jak je veden a na čem staví. V následujících 3 dnech, tedy budete mít šanci prožít na vlastní kůži tři vybrané lekce. V běžném chodu, dostávájí Vaši zaměstnanci videolekce 2 krát do týdne. V tomto případě půjde o 3 na sebe navazující dny se třemi lekcemi.

 

V krátkosti ještě jednou oběcně o konceptu

Corporate Breathwork  je  e-learningový koncept trvající 4-8 týdnů založený na krátkých, instruktážních a ilustračních videích o správných technikách dýchání v pracovním prostředí.
Videa jsou 5 – 10 minut dlouhá, navazují na sebe a obsahují efektivní techniky dýchání adresované do různých fází pracovního dne.
Koncept je navržený tak, aby jednotlivé techniky byly snadno aplikovatelné do každodenní pracovní agendy s cílem osvojit si správné dechové vzorce.

V reálu se jedná o několik krátkých 1 až 5 minutových dechových cvičení rozprostřených do pracovního dne.
Jednotlivé cviky jsou navržené tak, aby se daly provádět na židli, v kanceláři, za chůze, aniž by jakkoli omezily Vaši pracovní náplň. Provádění jednotlivých cviků není nijak omezující či viditelné ostatním.

Corporate Breathwork může výrazně přispět k zlepšení kvality Vašich životů v oblastech: prevence pandemie COVID, práce se stresem, zvýšení odolnosti proti depresím a úzkosti, zlepšení koncentrace a pracovní výkonnosti, podpory imunitního systému, kardiovaskulární prevence, problémů se snižováním nadváhy, prevence respiračních onemocnění, nemocí trávicího traktu, prevence virových onemocnění, zlepšení kvality spánku a snížení nespavosti.

Věřím, že Vás nabitý obsah Corporate Breathwork  zaujme a po 3 lekcích se rozhodnete dopřát tento unikátní zaměstnanecký benefit také svým zaměstnancům. V případě jakýchkoliv otázek nás neváhejte kontaktovat na info@corporatebreathwork.com nebo na telefonu. Rádi Vám zodpovíme na všechny Vaše dotazy. Budem nám potěšením společně vytvářet skvělé a zdravé pracovní prostředí pro Vaše zaměstnance.

Přejeme Vám hezký den a pohodové a klidné dýchání.

 

CHCETE-LI SHLÉDNOUT UKÁZKU 3 LEKCÍ, PROVEĎTE REGISTRACI NÍŽE.